WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Wiadomości

45 razy zapłacił skradzioną kartą za zakupy. Został zatrzymany.

Od KMP JG 11-05-2018 : 11:59

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który 45 razy posłużył się skradzioną kartą płatniczą. Mężczyzna płacił nią za zakupy w różnych punktach handlowych w Jeleniej Górze. Do przestępstwa doszło w okresie od 23 do 28 marca br. Pokrzywdzony poniesione straty oszacował na ponad 1200 zł. Teraz grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Policjanci z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali
29-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzieże z włamaniem.

Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło 23 marca br. w Jeleniej Górze. 29-latek jadąc taksówką , wykorzystał nieuwagę kierowcy i go okradł. Jego łupem padł portfel wraz z kartą płatniczą. Mężczyzna postanowił kartę wykorzystać i zapłacił nią 45 razy za różne zakupy w Jeleniej Górze. Płacił nią w aptekach, w dyskontach spożywczych, jak również za posiłki. Poniesione straty właściciel oszacował na ponad 1200 zł.

Pokrzywdzony kiedy zorientował się, że ktoś wykorzystał jego kartę zawiadomił o tym policję. Policjanci prowadząc czynności w te sprawie, na podstawie zebranych informacji oraz na podstawie analizy monitoringu wytypowali i zatrzymali 29-latka jako podejrzewanego o te czyny.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz odpowie on za kradzieże z włamaniem, za co grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

podinsp. Edyta Bagrowska| 1245 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 10 + 4 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry