WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Wiadomości

"Kaczki z gęsiej paczki" - Helios zaprasza na rodzinne seanse!

Od Kino Helios 11-05-2018 : 08:14

Już w tym tygodniu na ekranach kin w całej Polsce zadebiutuje animowana komedia producentów hitu ?Shrek? opowiadająca o przygodach zwariowanej gęsi zmuszonej wyruszyć w pełną niespodzianek podróż wraz z dwoma niesfornymi kaczątkami. Sieć kin Helios zaprasza na premierowe seanse filmu "Kaczki z gęsiej paczki" od najbliższego piątku, 11 maja!

 

Benek jest dumną gęsią, beztroskim kawalerem i pozwalającym sobie na wszystko lekkoduchem. Zdecydowanie woli podniebne akrobacje i kaskaderskie popisy od ćwiczeń przed czekającą go migracją do ciepłych krajów. Podczas jednego z popisowych przelotów Benka coś idzie nie tak i gąsior wpada prosto w stado kaczątek.

 

W wyniku wypadku dwa pisklaki zostają oddzielone od reszty swoich braci i sióstr, a główny bohater ulega kontuzji, która nie pozwala mu na wzbicie się w powietrze. Zamiast dalej latać – zmuszeni będą człapać. Benek musi teraz zadbać o maluchy i wspólnie z nimi wyrusza w podróż życia – przez malownicze góry, wspaniałe jeziora, bambusowe lasy i jaskinie pełne tajemnic. Dzięki tej przygodzie, Benek przekona się o sile bezwarunkowej miłości i stanie się dla kaczątek najlepszym ojcem na całym ptasim świecie.

 

Jak przygoda – to na pełną rozpiętość skrzydeł, a jak śmiech – to na cały dziób! Sieć kin Helios zaprasza na premierowe seanse dla całej rodziny od piątku, 11 maja!| 442 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 3 + 5 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry