WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Wiadomości

Mistrzostwa Jeleniej Góry dzieci i młodzieży w szachach.

Od Klub Szachowy Jelonka Jelenia Góra 11-05-2018 : 08:10

W najbliższą sobotę 12 maja 2018 o godz. 9:00 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 10 w Jeleniej Górze przy ul. Morcinka 31 rozpoczną się Mistrzostwa Jeleniej Góry w szachach Przedszkolaków i 7-latków oraz Mistrzostwa Jeleniej Góry w szachach 8-latków.

 

Dzieci zagrają w osobnych grupach dziewczynek i chłopców. Głównym organizatorem zawodów jest Klub Szachowy Jelonka Jelenia Góra. Zawody wspiera również Urząd Miasta Jelenia Góra, Międzyszkolny Ośrodek Sportu oraz Szkoła Podstawowa nr 10 w Jeleniej Górze. Udział w zawodach jest bezpłatny, prawo startu mają dzieci mieszkające lub uczęszczające do przedszkoli i szkół na terenie miasta Jelenia Góra. Dla wszystkich uczestników przewidziane są dyplomy i drobne upominki. Dla laureatów puchary i medale.

Po zakończeniu rywalizacji najmłodszych, o godz. 13:00  rozpoczną się Mistrzostwa Jeleniej Góry Juniorów w szachach. Wpisowe wynosi 15 zł (płatne gotówką w dniu zawodów). Do startu w Mistrzostwach dopuszczeni zostaną juniorzy i juniorki, zamieszkujący lub uczęszczający do szkół na terenie miasta Jelenia Góra. 

Zgłoszenia można dokonać m.in. poprzez sms: 697763713 lub 883792249.

Serdecznie zapraszamy.

Szczegółowe informacje na stronie Klubu Szachowego Jelonka Jelenia Góra www.jelonka.jgora.pl

 

 | 404 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 3 + 7 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry