WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Wiadomości

Konsultacje dla mieszkańców w sprawie miejskich inwestycji

Od UM JG 08-05-2018 : 08:26

Mieszkańcy miasta niekiedy mają pretensje o zgody na budowy rozmaitych obiektów, nie zawsze zdając sobie sprawę, że nim zapadnie taka decyzja, to wcześniej długo (najczęściej - ponad rok) trwają rozmaite konsultacje i dyskusje, w których mieszkańcy mogą brać udział i zgłaszać odpowiadające sobie wnioski.

 

Kiedy natomiast zostanie uchwalony już MPZP (miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego), to wtedy spóźnione protesty nie mają już większego znaczenia. Informacja o takich otwartych spotkaniach zawsze umieszczana jest na stronach internetowych Miasta. Podpowiadamy zainteresowanym, że najbliższe spotkanie dotyczące obszaru zwanego umowie „Nowe Cieplice”, odbędzie się 14 maja br. Podczas dyskusji publicznej nad planem – wyłożonym już do analizy, dostępnym dla każdego – będzie można nie tylko wypowiedzieć się, ale też zgłosić uwagi, zastrzeżenia, czy protesty. Krótko po tym spotkaniu plan zostanie też przedstawiony radnym.

A już dziś (8.05.) podobne spotkania i dyskusje odbędą się w sprawach mpzp „Kilińskiego” oraz „Kamiennogórskiej”.| 491 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 8 + 4 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry